Fabrika Havalandırma Sistemleri

Fabrika Havalandırma Sistemleri Ankara

Fabrika Havalandırma Sistemleri Patlama, gürültü, toz, kirli her türlü partikül ile hava kirliliği oluşturan etkenlerin kontrolüne kadar, profesyonel çözümü ve çalışmayı yapıyor ve bu işe başlamadan önce bu çözümden beklenen sonuçları sizlere de açıklıyoruz.

Başarıyla uygulayacağımız fabrika havalandırma sistemleri ile ilk sistem yerleşimi, mekanik ve elektrik ürünleri, kurulum hizmetleri ve başlangıç ​​dahil tüm proje bileşenlerini yöneterek en sağlam sistemi kuruyoruz.

Öncelikle fabrika havalandırma sistemleri için keşif yapıyoruz.
Hava kanallarını uzman mühendislerimiz tarafından her ayrıntı tespit edilerek ölçülendiriyoruz.
Fabrikanızın mimari özelliği ve estetiğin ede özenle dikkat edip ürünleri hazırlıyoruz.
İmal edilen ürünleri sizlerin istediği özelliklerde yapıyoruz.
Klima santralleri, hava kanalları, baca kanalları, toz toplama üniteleri, fan sistemleri, menfez ve panjurlar ile ısıtma ve soğutma sistemlerini son teknoloji ile kuruyoruz.

     

    2010 yılında kurulan Avşar Mühendislik  firmamız Havalandırma Sistemleri uygulama ve çözümleri alanında Ankara da faaliyet göstermektedir. Gerek müşteri  memnuniyeti gerekse malzeme temini yapılan firmaların  memnuniyeti göz önünde tutularak ve önemsenerek yapılan işin gerek kalitesi gerekse fiyat uygunluğu düşünülerek artık imalattan montaja, montajdan bakım ve onarıma kadar hizmetimizin ve kalitemizin arkasında durarak Ankara da  hizmet vermekteyiz. 

    HEMEN ARA