Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılında kurulan AVŞAR MÜHENDİSLİK  firmamız Havalandırma Sistemleri uygulama ve çözümleri alanında Ankara da faaliyet göstermektedir. Gerek müşteri  memnuniyeti gerekse malzeme temini yapılan firmaların  memnuniyeti göz önünde tutularak ve önemsenerek yapılan işin gerek kalitesi gerekse fiyat uygunluğu düşünülerek artık imalattan montaja, montajdan bakım ve onarıma kadar hizmetimizin ve kalitemizin arkasında durarak Ankara da  hizmet vermekteyiz. 

Alanında  uzman mühendis kadrosu ve teknik ekibi ile faaliyet gösterdiği alanlarda 
üzerine almış olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren 
AVŞAR MÜHENDİSLİK, müşterilerine en kaliteli 
ve kesintisiz hizmeti sunmak için her konuda kendisini geliştirmektedir.

Vizyonumuz

Firma olarak müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ve ekonomik olan tesisleri kurmak, ısıtma, soğutma ve   havalandırma sektöründeki gelişmeleri müşterilerimize sunmak, kaliteden ve sorumluluktan ödün vermeden Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz. 

Misyonumuz

Doğruluğu ve dürüstlüğü ticaret yaşamında olmazsa olmazı Kabul ederek sektöründe sürekli, yenilikçi, güvenilir  yaklaşımlarla müşterilerine sunacağı hizmet ve ürünleri en kaliteli bir şekilde sunmak ve konumunu sürekli olarak güçlendirmektir. 

     

    2010 yılında kurulan Avşar Mühendislik  firmamız Havalandırma Sistemleri uygulama ve çözümleri alanında Ankara da faaliyet göstermektedir. Gerek müşteri  memnuniyeti gerekse malzeme temini yapılan firmaların  memnuniyeti göz önünde tutularak ve önemsenerek yapılan işin gerek kalitesi gerekse fiyat uygunluğu düşünülerek artık imalattan montaja, montajdan bakım ve onarıma kadar hizmetimizin ve kalitemizin arkasında durarak Ankara da  hizmet vermekteyiz. 

    HEMEN ARA