Ofis havalandırma sistemleri

Firmamız, ofis havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile bir çok projeye imza atmıştır. Ofis Havalandırma Sistemleri ortam keşfini yapıp, ortamın mimari özelliğini ve estetik yapısını da dikkate alarak kaliteli ve son derece mükemmel bir havalandırma kurulumu yaparak temiz hava almasını sağlayabiliriz.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz Ofis havalandırma sistemleri müşterilerimizi ve çalışanlarını memnun etmiş ve yarı yolda bırakmamıştır.

Ofis Havalandırma Sistemleri Ankara

Tüm ofisler iyi havalandırılmalıdır. Giderek daha sıkı olan Sağlık ve Güvenlik yönetmeliklerine uymak için sürekli temiz hava temini gerekir.

Yeterli Ofis Havalandırma Sistemleri , sağlıklı ve üretken bir işgücü için de bir ön koşuldur. Araştırmalar, çalışma ortamlarında rahat çalışan işçilerin% 60’ın üzerinde daha üretken olduğunu gösteriyor. İyi havalandırılmış bir ofiste çalışanların da hasta olma olasılığı daha düşüktür.

Bir ofis alanını havalandırmanın birkaç yöntemi vardır. Sizin için en iyi seçim ofis boyutuna ve kullanılan ekipman yelpazesine bağlı olacaktır. Çok sayıda personel, bilgisayar ve makine içeren bir ofis daha fazla ısı üretecek ve böylece daha iyi havalandırma gerektirecektir. Ofisinizi havalandırırken, bu seçenekleri göz önünde bulundurmak önemlidir.

     

    2010 yılında kurulan Avşar Mühendislik  firmamız Havalandırma Sistemleri uygulama ve çözümleri alanında Ankara da faaliyet göstermektedir. Gerek müşteri  memnuniyeti gerekse malzeme temini yapılan firmaların  memnuniyeti göz önünde tutularak ve önemsenerek yapılan işin gerek kalitesi gerekse fiyat uygunluğu düşünülerek artık imalattan montaja, montajdan bakım ve onarıma kadar hizmetimizin ve kalitemizin arkasında durarak Ankara da  hizmet vermekteyiz. 

    HEMEN ARA