Mutfak Havalandırma Sistemleri

MUTFAK HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ ANKARA

Bir mutfak havalandırma sistemleri , herhangi bir evde veya işyerinde , tipik olarak, egzoz fanlı bir aralık başlığı ve dış ortamlara doğru kanalizasyon yoluyla yemek pişirme dumanı, duman ve nem yan ürünlerinin toplanması ve bertaraf için filtreden oluşan bir özelliktir. Kanallara mümkün olmadığında, kanal olmayan bir devridaim menzili kapağı kullanılır.

Bir mutfak havalandırma sistemleri en göz ardı edilen unsurlarından biri, pişirme ekipmanınızın ve mutfak yapılandırmanızın teknik özellikleri ele alındıktan sonra çalışırken ortaya çıkan fan gürültüsü seviyesidir. Tüm sistemler eşit üretilmiştir.

Firmamız, mutfak havalandırma sistemleri ve banyolarda havalandırma fanları tarafından üretilen ve ayrıca diğer makine ve çevresel sesler için ortaya çıkan gürültü seviyesini ölçer. Bir ses, ses yüksekliği ölçümü olarak tek bir birimi temsil eder. Bir sone seviyesi değerlendirmesi sessiz bir buzdolabına benzeyebilirken, dört sone seviyesi derecelendirmesi normal konuşmaların ürettiği gürültüyle karşılaştırılabilir.

Ses seviyesi için rahatsızlık veya hoşgörüsüzlüğü temsil eden ünitelerin sayısı bir kişiden diğerine değişmektedir. Bu nedenle, çevrenizde sizin için en rahat olan sone derecesini belirlemek için farklı sone seviyelerinde derecelendirilen hayranları dinlemek yardımcı olacaktır.

Fanın havadan kirletici maddeleri temizlemek için ne kadar güçlü ve etkili olduğunu, sone seviyesinin yüksek olabileceğini unutmayın. Ayarlanabilir fan hızına sahip modeller ek kontrol sağlayabilir.

     

    2010 yılında kurulan Avşar Mühendislik  firmamız Havalandırma Sistemleri uygulama ve çözümleri alanında Ankara da faaliyet göstermektedir. Gerek müşteri  memnuniyeti gerekse malzeme temini yapılan firmaların  memnuniyeti göz önünde tutularak ve önemsenerek yapılan işin gerek kalitesi gerekse fiyat uygunluğu düşünülerek artık imalattan montaja, montajdan bakım ve onarıma kadar hizmetimizin ve kalitemizin arkasında durarak Ankara da  hizmet vermekteyiz. 

    HEMEN ARA